Hakkımda

8 Haziran 1986 tarihinde Giresun doğdum. Küçük yaşlarda memleketimden kopup ilk önce Gölcük’te kısa bir süre ikamet edip, daha sonra İstanbul’a yerleşmişiz. Bu yüzden memleketimi fazla gezip tozamadım. Çağrıbey İlköğretim okulunda 8 yıl okuduktan sonra, Ümraniye End. Meslek Lisesi Bilgisayar bölümünü bitirip çalışma hayatına adım attım. İlk olarak Asen Bilgisayar (O zaman Aidata markasının Ümraniye bayisiydi) da teknik destek personeli olarak 7 ay çalıştım. Sigorta yapılmamasından dolayı (Firmada patron harici 3 çalışan vardı, patron bizim yerimize eşinin sigortasını ödediğini gördüm.) bu işten ayrılmak zorunda kaldım. Daha sonra sigorta olsun diye farklı farklı iş kollarında toplamda 10 yıl gibi bir süre çalıştım. Ama her yaptığım işte işimi severek çalıştım. Daha sonrasında Kuzenim Cemal Kasım ve Okan Özbey arkadaşım sayesinde (ikisine de teşekkürü borç bilirim. Seviliyorsunuz.) bilgisayar sektörüne geri döndüm. İlk olarak Markum Cloud da telefonda müşterilere temel konularda yardımcı olarak mesleğime geri dönüş yaptım. 7 ay gibi bir süre bu pozisyonda çalıştıktan sonra (Bu süre içinde bir çok konu hakkında Cemal Kasım kuzenimin de desteği ile kendimi çok hızlı şekilde geliştirdim.) Çizgi Telekom ( Natro Hosting ) firmasında Datacenter ve Sistem Uzmanı olarak 19 ay görev yaptım. Görevimden bir takım sebeplerden dolayı ayrıldım. Daha sonra tekrar eski firmamda Sistem Destek Uzmanı olarak çalışmaya başladım.

İş hayatım bu şekilde onun haricinde hobi olarak sualtı dalış yapmayı hobi edindim. Suyun altı büyüleyici herkese 1 kere de olsa deneme dalışı yapmasını kesinlikle tavsiye ederim. İkizler burcuyum. Biraz tez canlıyımdır. Sevdim mi tam severim. Dürüst ve güvenilir bir kişiliğe sahibimdir. Sigara ve içki kullanmıyorum. Dostlarımla online oyun oynamayı severim. Kahve alışkanlığım yoktur. Şimdilik aklıma gelenler bunlar 🙂 Görüşmek üzere esenle kalın..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

The maximum upload file size: 4 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.