Sistem Destek Uzmanı Atakan BESLİ kimdir?

1986 yılında Giresun doğdum. Ailem ile birlikte Küçük yaşlarda memleketimden kopup önce Gölcük’te kısa bir süre ikamet edip, daha sonra İstanbul’a yerleşmişiz. Bu yüzden asıl doğum yerim olan baba ocağı Giresun’u memleketimi fazla gezip tozamadım. 2003 yılında mezun olduğum Ümraniye End. Meslek Lisesi Bilgisayar bölümünü bitirip çalışma hayatına adım attım. Teknik destek ağırlıklı olmak üzere çeşitli işlerde çalıştım. Hayatımdaki en büyük felsefem sevdiğim işi yapmak ve yaptığım işi sevmektir.

Bilişim sektörüne (En büyük sevdam) bir dönem uzak kaldıktan sonra severek yaptığım işe Kuzenim Cemal Kasım ve Okan Özbey arkadaşım sayesinde (ikisine de teşekkürü borç bilirim. Seviliyorsunuz.) bilişim sektörüne geri döndüm. İlk olarak Markum ve Natro gibi sektörde bilinen köklü firmalarda Sistem destek uzmanı olarak çalıştım. Şuan Hala Markum firmasında Sistem destek uzmanı olarak hizmet veriyorum. (2022). Bu meslekte Kuzenim olan Cemal Kasımın sektördeki 20 yıla yakın olan tecrübesi ile hızlı bir basamak atlaması ile oldukça ileri seviye destek sağlamaktayım.

Hobi olarak su altı dalışı ile ilgileniyorum. Suyun altı büyüleyici herkese 1 kere de olsa deneme dalışı yapmasını kesinlikle tavsiye ederim. Biraz tez canlıyımdır. Sevdim mi tam severim. Dürüst ve güvenilir kişileri severim.. Sigara ve içki kullanmıyorum. Su altı dalışlarından sonraki en büyük hobim Dostlarımla online oyun oynamayı severim. Kahve alışkanlığım yoktur. 2021 yılında Hayatımın aşkı ile tanışıp evlendim mutlu bir evlilik hayatım var. Bu blogda zaman buldukça sektörü dair haberleri, sistem destek uzmanlarının karşılaşabileceği hataları ve potansiyel çalışma arkadaşlarımla tanışmak için paylaşımlarda bulunuyorum.

Profosyonel bir danışman arkadaş ve dost canlısı birisi ile tanışmak isterseniz konuların altına attığım yorum atmanızı tavsiye ediyorum. Esenliklerle kalın..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir